امروز سه شنبه 15 اسفند 1402

سلزفورس و ایجاد شبکه بلاکچین برای مشتریانش

0

هدف سلزفورس ایجاد اعتماد در شرکتها برای به اشتراک گذاشتن داده‌ها در بستر امن است

شرکت سلزفورس در چهارمین کنفرانس توسعه دهندگان TrailheaDX خود  پلت فرم  Low Code (پلتفرم‌هایی که با حداقل کد ممکن توسعه داده شده‌اند)  جدیدی به نام Salesforce Blockchain راه‌اندازی کرده که سازمان‌ها را قادر می‌سازد مجموعه داده‌های معتبر و تایید شده را با شرکا یا تیم‌های متفرقه به اشتراک بگذارند.

با آوردن بلاکچین به بخش CRM  (پلتفرم ارتباط با مشتریان) حالا مشتریان سلزفورس قادر خواهند بود تا شبکه‌های بلاکچنین ایجاد کنند و فضای تجربیات کاملا جدیدی برای مشتریان خود ایجاد کنند.

امروزه سازمان‌ها و شرکتها مجبور به انتشار حجم وسیعی از اطلاعات با مشتریان و شرکتهای همکار هستند و بخش اصلی در این زمینه اعتماد برای حفظ امنیت داده‌های انتشار داده شده است از این جهت فناوری بلاکچین شرکتهایی چون سلزفورس را که روی پلتفرمهای ارتباط با مشتری فعالیت می‌کند قادر می‌سازد تا اعتماد بیشتری برای استفاده از محصولاتش در این فضا ایجاد کند.

ترکیب گردش کار CRM Salesforce با اطلاعات Blockchain به شرکت ها اجازه می دهد فرآیندهای کسب و کار جدیدی را ایجاد کنند و مدل های کل سازمان را به منظور سرعت بخشیدن به سرعت کسب و کار گسترش دهند.

بلاکچین سلزفورس

سلزفورس بلاکچین یک پلتفرم مبتنی بر Low Code است که قدرت CRM را افزایش می دهد چراکه معضل عدم اعتماد در اشتراک اطلاعات و داده را حل می‌کند.

سلزفورس فناوری بلاکچین خود را بر اساس تکنولوژی متن باز Hyperledger Sawtooth توسعه داده و آن را به طور کامل با پلتفرم CRM خود منطبق کرده است.

شرکتهای مشتری سلزفورس با استفاده از این پلتفرم قادر به ساخت شبکه‌های مبتنی بر بلاکچین اختصاصی خودشان هستند و با توجه به ساختار آن نیاز به بازنویسی کدها ندارند.

در حال حاضر بلاکچین سلزفورس برای تعدادی از شرکتها عرضه شده اما این شرکت اعلام کرده که آن را در سال 2020 به طور عمومی عرضه می‌کند.

تبلیغات متنی